Eindelijk…

Geplaatst door

Eindelijk… We vreesden dat het nooit meer zou gebeuren en dat het gebouw uiteindelijk toch gesloopt zou moeten worden ondanks onze acties. Maar gelukkig hebben we vandaag beter nieuws. Deze maand beslist onze gemeenteraad om een architect als ontwerper aan te stellen voor de renovatie. Het project zou 1.440.000 euro kosten er zijn subsidies voorzien voor 430.000 euro. Hopelijk kan op die manier het oudste gebouw van Kontich (na de kerk) in ere hersteld worden en een nieuw leven krijgen.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *