Fietsers verwachten meer

Geplaatst door

In 2015 was Kontich nog de beste fietsgemeente in de categorie van middelgrote gemeenten. Vandaag zijn we weggezakt en scoren we met 58,2% nipt boven het gemiddelde. We zakken 8,3% tegenover vorig jaar. Dat komt omdat de fietsers beter verwachten en omdat we voorbij gestoken worden door de anderen middelgrote gemeenten. Onze gemeente wordt niet slecht bestuurd. Maar we missen de punch en de ambitie die we wel hadden in de vorige bestuursperiode.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *