Opnieuw en Co

Geplaatst door

Beste directie en medewerkers van Opnieuw en Co

Beste genodigden
Met open armen verwelkomen we Opnieuw een Co in Kontich.

In de eerste plaats omdat onze inwoners dat goed vinden. Ik kan het u verzekeren: als ik links en rechts vertelde dat Opnieuw en Co naar Kontich zou komen, dan kreeg ik overal enthousiaste reacties. Ik begrijp heel goed dat de mensen dit weten te appreciëren.

Ten tweede omdat deze Kontichse Kringwinkel van Opnieuw en Co de doelstellingen van het gemeentebestuur ondersteunt.
Onze gemeente wil het restafval verminderen. Goederen hergebruiken is de beste actie om deze doelstelling te bereiken.

Onze gemeente wil het betaalbaar wonen ondersteunen. Ik weet wel zeker dat vele jonge gezinnen met enkele slimme aankopen in de kringwinkel, met een klein budget toch hun eerste woonst kunnen inrichten.

De gemeente wenst diverse initiatieven in de sociale economie. En dat is ook wat deze kringwinkel zo belangrijk maakt voor de mensen die er werken.

Weggooien is jammer!

 

Welkom in Kontich, Opnieuw & Co!

DSC_0043 DSC_0035

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *