Het Sint Jansplein: bibliotheek en vrijetijdsdienst.

Geplaatst door

Alle gemeentediensten waren in 2012 toe een aan flinke opsteker. Eén van de belangrijke trajecten is de oprichting van de vrijetijdsdienst (samengaan van sport, cultuur, jeugd en ontwikkelingssamenwerking) en de huisvesting in hetzelfde gebouw als de bibliotheek. Zo krijgen we een uniek cultuur en vrijetijdscentrum in het midden van ons dorp. Dit biedt ontzettend veel mogelijkheden voor allerlei nieuwe initiatieven.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *