Dorpsuitzicht: inwoners mogen stemmen over heraanleg

Geplaatst door

Het is dan zover!

Een mooi voorbeeld van een inspraaktraject.

Eerst was er een ronde waarbij de inwoners hun input konden geven over hetgeen zij belangrijk vonden. Deze opmerkingen, wensen en verzuchtingen zijn mee opgenomen in de desiderata voor de ontwerpers.

3 verschillende bureaus gingen met deze en andere vereisten aan de slag en kwamen tot 3 concrete dossiers.

U, als inwoner, kan deze alle 3 bekijken ( via deze link ) op de website van de gemeente Kontich en er ook uw stem op uitbrengen. Deze stem geeft dan ons, als bestuur, een mooie indicatie van wat er nu bij jullie leeft en wat jullie graag zien gebeuren met ons dorpscentrum.

 

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *