en de gronden van de oude rijkswachtpost gaan naar… de meest biedende

Geplaatst door

De meest biedende krijgt de gronden van de oude rijkswachtpost in het bezit. Volgens ons was een verkoop aan de huisvestingsmaatschappij een betere beslissing geweest. De nood aan betaalbare woningen is groot, ook in Kontich. Daarvoor heeft de gemeente een huisvestingsmaatschappij. Kontich heeft er zelfs twee. Maar ook zij moeten gronden kunnen verwerven om betaalbare huizen of appartementen te kunnen bouwen. In de politieraad riepen we verschillende keren op om de maatschappelijke opdracht van de politie in te vullen, ook bij een beslissing om gronden te verkopen. Maar het politiecollege (met uitsluitend NVA burgemeesters) dacht er anders over. Natuurlijk kan de huisvestingsmaatschappij ook een bod uitbrengen, maar ze zullen dan wel dieper in de buidel moeten tasten dan met een onderhandse overeenkomst. Zo maak je het wonen uiteraard niet goedkoper in onze gemeente.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *