Opbenbaar vervoer stopt niet aan de gemeentegrenzen

Geplaatst door

Joost Fillet bracht de geplande wijzigingen aan het tramnet op de gemeenteraad. Volgende maandag volgt schepen Wevers de vervoerregioraad. Hij was niet van plan zich daar kritisch uit te laten omdat Kontich volgens hem in het nieuwe plan beter bediend wordt. Na onze tussenkomst was hij toch wat bijgedraaid. De Kontichnaar die het openbaar vervoer gebruikt moet natuurlijk ook buiten onze gemeentegrenzen goed bediend worden. Het overstapsysteem van De Lijn is niet uitvoerbaar. Zo wordt De Harmonie een belangrijke overstapplaats. Maar die werd nog maar in 2020 volledig heraangelegd en is onvoldoende uitgerust als overstapstation. Dat ziet Willem Wevers nu ook in.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *