Warme plekken ondersteunen

Geplaatst door

Burgemeester Bart Seldeslachts vergeet ‘Warme Plekken’ te promoten. Onze gemeenteraad besliste unaniem om Warme Plekken open te houden waar mensen met energieproblemen in de winter terecht kunnen: de bib, buurthuis De Alf, seniorenlokaal De Arend, dienstencentrum De Wilg, de kinderopvang,… De schepen en burgemeester beloofden toen het aanbod te behouden en extra te promoten en te ondersteunen. Dat doet hij vandaag niet. Seldeslachts zegt nu integendeel de themperatuur in de gemeentelijke gebouwen te verlagen naar 19 graden. Herpak je, Bart. We kunnen veel beter.

Link VRT

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *