Taxen en boetes zijn populair bij Open VLD en N-VA in Kontich

Geplaatst door

Taxen en boetes zijn populair bij Open VLD en N-VA in Kontich.
Na de combitax komen ze nu met een tweede overbodige belasting voor de Kontichnaars.
Wie een attest woonkwaliteit aanvraagt, die zou in de toekomst 90 euro moeten betalen. Het doel van het attest is de woningkwaliteit te verbeteren. Als ons bestuur dat wil, dan werpen ze beter geen drempels op door er geld voor aan te rekenen. Om mensen over drempel te krijgen, willen ze boetes opleggen van 360 euro per jaar. Waar gaan we naar toe?
Komt daarbij dat die 90 euro waarschijnlijk niet volstaat om de administratieve kost ervan te dekken. Bovendien blijkt uit een auditverslag dat onze gemeente niet goed presteert als het gaat over het innen en opvolgen van dergelijke betalingen.
Stop daarmee. Hopelijk kunnen we volgende maandag de gemeenteraad overtuigen. Minder weergeven

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *