Laten we samen overleggen… thema “Gezondheid”

Geplaatst door

Dorpslijst Sander organiseert een open overlegmomenten op woensdag 23 november om 20 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. Het thema is dan gezondheid. Het is verbazingwekkend hoeveel een lokaal gemeentebestuur kan doen voor de gezondheid van haar inwoners. Daarover krijgen we een toelichting van Dr. Jan DE LEPELEIRE, Huisarts en prof. Huisartsgeneeskunde. Tijdens het tweede deel van de avond gaan we in gesprek met de aanwezigen om samen te bekijken wat onze gemeente meer en beter kan doen op vlak van gezondheid.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *