14 adviesraden presenteren hun doelen voor Kontich en Waarloos.

Geplaatst door

Dorpslijst Sander luistert naar de adviesraden van Kontich en Waarloos. Op 30 januari presenteren ze hun aanbevelingen in de Altenakapel.  Voor Dorpslijst Sander is het van groot belang dat iedereen die wil participeren ook die kans krijgt. We willen mensen in beweging zetten. We durven te vernieuwen. Samen te werken. Zo bepaalt onze gemeente haar eigen toekomst. De adviesraden spelen daarin een cruciale rol: hun leden hebben een goede terreinkennis vanuit hun ervaringen in hun vereniging, wijk of organisatie waarvoor ze zich belangeloos inzetten. Daarom nodigden we de veertien Kontichse adviesraden uit hun dromen neer te schrijven, te bespreken en te delen. De voorzitters van de adviesraden kwamen meermaals samen. Ze luisterden naar elkaar en ontdekten verschillende gezamenlijke dromen. Die uitwisseling is belangrijk om resultaten te behalen.

Joost Fillet (Sander), schepen voor lokale democratie: “Doordacht besturen, samen met de inwoners, dat is onze bedoeling. Vanuit de inbreng van de adviesraden, zullen nieuwe gezamenlijke doelstellingen voor de komende bestuursperiode (2019-2024) duidelijk worden.”

Op dinsdagavond 30 januari presenteren de adviesraden hun aanbevelingen in de Altenakapel aan de lokale politici.

De veertien adviesraden zijn :

 • de gemeentelijke raden voor
  • jeugd,
  • senioren,
  • gehandicapten,
  • cultuur,
  • erfgoed,
  • sport,
  • ontwikkelingssamenwerking,
  • milieu,
  • ruimtelijke ontwikkeling,
  • bib en
  • culturele gebouwen,
  • het lokale overleg kinderopvang,
 • de wijkraad voor Kontich Kazerne,
 • de Dorpsraad voor Waarloos en
 • het feestcomité.

 

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *