Ze heet Veerle

Geplaatst door

“Natuurlijk word ik graag als eerste vrouw burgemeester van Kontich. Maar het is zo belangrijk dat er ook jongeren, ouderen, nieuwe en minder nieuwe Kontichnaren op de lijst staan. Mensen die gestudeerd hebben en anderen die het leven als leerschool hadden. Zolang ze zich maar willen inzetten voor alle inwoners in onze gemeente.
Mannen moeten het de vrouwen gunnen om op een verkiesbare plaats te staan én vrouwen moeten die kans grijpen. Die gelijke kansen zijn normaal bij Dorpslijst Sander. Ik grijp ze graag met beide handen.”

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *