Voluit gaan voor participatie & cocreatie

Geplaatst door

Dit is nog zo’n blijvend resultaat van de vorige bestuursperiode waarin het Kontichs gemeentebestuur onder impuls van Dorpslijst Sander volop de kaart trok van participatie en cocreatie. Uit de creativiteit van de Kontichse inwoners werd de reus Contios geboren. Hij trok volksspectakels op gang die hun gelijke niet kenden in Kontich en hij genoot ook veel respect op reuzenbijeenkomsten buiten onze gemeente. Vandaag steunt Contios de bevolking doorheen moeilijke coronatijden.

Leest er meer over in Gazet Van Antwerpen

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *