De Ploeg moet blijven!

Geplaatst door

De Ploeg moet blijven! Door haar ligging aan het plein, naast het cultuurpunt en de bibliotheek, zijn er talloze zinvolle bestemmingen mogelijk als ontmoetingsplaats in het midden van ons dorpscentrum. Wat waardevol is, heeft recht op herstel, ook al kost het moeite en geld, want dit gebouw renoveren is echt aan de toekomst werken én het verleden respecteren. De Ploeg afbreken zou een schande zijn. We hebben alles nog eens samengevat in één overzicht dat je hier kan lezen.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *