Omschakeling naar led verlichting… met of zonder ons… een groooot verschil

Geplaatst door

Straks op de gemeenteraad ligt een Klimaatpact voor tussen onze gemeente en de Vlaamse overheid. Maar hoe zit het in de praktijk? Hier wordt de omschakeling naar LED verlichting vergeleken. In 2015 lag Kontich voor op de rest van de provincie. Nadien hadden we het zelfde tempo in de omschakeling naar LED. In 2020 is Kontich totaal teruggevallen. Met Dorpslijst Sander of zonder Dorpslijst Sander, een groot verschil.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *