We kregen complimenten op de gemeenteraad… Kontich Breekt Uit

Geplaatst door

Gisteren kregen we op de gemeenteraad complimenten van schepen Wim Claes voor onze actie ‘Kontich Breekt Uit’. Iedereen die nodeloze verhardingen zag in de publieke ruimte van Kontich en Waarloos, die kon dat deze zomer melden. Er kwamen heel wat reacties binnen die we op deze FB pagina plaatsten. Nu blijkt dat Wim Claes en Willem Wevers al deze suggesties lieten onderzoeken en dat ze heel wat mogelijkheden zien om ze effectief te ontharden. Ze waren erg positief over deze manier van oppositie voeren. Dat is leuk. Als we samen ons dorp kunnen verduurzamen, moeten we dat ook doen, over de barrières tussen oppositie en meerderheid heen.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *