De parking is er maar waar is de groene poort

Geplaatst door

👉 Onze gemeente werkt sinds 2013 met doelstellingen en dat is maar goed ook. Nu is één van die doelen de aanlag van een parking aan de Spoorwegstraat mét een groene poort tot het dorpscentrum. De parking is er, maar de groene poort helaas nog niet. Toch vinkt het schepencollege deze doelstelling af als uitgevoerd. Daar willen maandag op de gemeenteraad nog even op terugkomen.

🌳 De groene poort kan gerealiseerd worden mits enkele aanplantingen (bomen struiken of hagen) op deze grasstrook. Doen we dat, dan kunnen we deze doelstelling wel afvinken.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *