De financiële knipperlichten staan op rood

Geplaatst door

Voor het eerst sinds lang vertoont de rekening van onze gemeente belangrijke knipperlichten. De inkomsten uit het gemeentefonds gaan achteruit. Alle kostenposten stijgen, de loonkost haast 5% in één jaar tijd. Het gemeentebestuur staat voor scherpe keuzes: belastingen verhogen, projecten schrappen, investeringen uitstellen of nog verder zoek naar een efficiëntere werking. Dorpslijst Sander wijst het bestuur alvast op enkele ongepaste uitgaven. Zo krijgt Kontich Basket 25000 euro omdat ze de Ploeg niet meer gratis kunnen gebruiken. De vereniging heeft het gebouw kosteloos mogen gebruiken sinds 2001 en nu dit niet meer kan, wordt hen dit geld toegeschoven. Een bedrag waar andere verenigingen enkel kunnen van dromen.De tribune in de Altenakapel opstellen en afbreken kost veel werktijd en is bovendien sletig voor de tribune zelf. Volgens ons moet de tribune heel het cultuurseizoen blijven staan, zeker in de ook in de kerst en nieuwjaarsperiode.Wie planmatig en doordacht te werk gaat, kan in de gemeente nog heel wat geld uitsparen.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *