ophaling van huisvuil kan beter

Geplaatst door

In de gemeenteraad hebben we al meermaals de gebrekkige ophaling van huisvuil aangeklaagd. Deze week was het opnieuw zover, helaas. Opvallend is dat in andere gemeenten van dezelfde IGEAN-intercommunale extra ophalingen worden georganiseerd. In tegenstelling tot Kontich. Wij moeten gewoon wachten tot de volgende reguliere ophaalbeurt. Structureel probleem is dat onze gemeente in de raad van bestuur van IGEAN vertegenwoordigd wordt door iemand uit Kapellen. Dat is onaanvaardbaar. Hier laat de zittende meerderheid (Open VLD en N-VA) een serieuze steek vallen.šŸ˜”

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *