Koko, de bistro

Geplaatst door

Heel blij met de opening van Koko, de bistro in Altenapark. Onze gemeente renoveerde het Altenalandhuis zeer grondig, op ons initiatief. We gaven er nieuwe kansen aan de academie woord, muziek en dans, die voordien in kleine kotjes op de zolder van de AHA school huisde. Dat was al een hele grote verbetering. Nu komt er – na lang wachten – nog een fijne en gezellige plek bij in het Altanapark. Top!

Link GVA

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *