een heel zwakke begroting voor de jaren ’23 en ’24

Geplaatst door

Onze gemeente komt met een heel zwakke begroting voor de jaren ’23 en ’24. Ontspoort de trein of komt ie tot stilstand? De meeste projecten worden doorgeschoven naar later. Investeringen voor meer dan 16 miljoen euro worden uitgesteld naar 2025 en later. Slechts 4,4 miljoen zou nog deze bestuursperiode (tot 2024) gerealiseerd worden volgens de planning.Daarnaast wil het bestuur nog 800.000 euro besparen op de werking door 10 personeelsleden te verminderen. Terwijl het managementteam er nu al op wijst dat er onvoldoende tijd en personeel voorhanden zijn om de gestelde taken uit te voeren. Als onze gemeente op korte termijn dezelfde dienstverlening wil blijven aanbieden, dan is een grondigere oefening noodzakelijk. Maar daar willen N-VA en Open VLD pas werk van maken na de verkiezingen, zoveel is duidelijk.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *