Wat een vergissing… Geld besparen door gemeente-eigendommen te laten verloederen

Geplaatst door

De gemeenteraad was geen succes. N-VA en Open VLD stellen het grootste deel van de noodzakelijke investeringen uit. Aan het huidige investeringsritme duurt het tot 2036 (!) voor alle huidige noodzakelijke investeringen uitgevoerd kunnen worden. Dat is een bewuste keuze met rampzalige gevolgen voor onze gemeente. Een zichtbaar voorbeeld is De Ploeg. De huidige bestuurders Claes, Abrams, Seldeslachts en co zijn ervan overtuigd dat ze geld besparen door gemeente-eigendommen te laten verloederen. Ze vergissen zich schromelijk.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *