Onze gemeente wil de digitale kloof verkleinen, maar…

Geplaatst door

Gisteren beslist door de gemeenteraad: samen met de buurgemeenten zet Kontich 553.000 euro subsidiegeld in om digitale vaardigheden te vergroten. De digitale kloof zal niet opgelost zijn in 2024. Daarom is een plan op lange termijn nodig.

We vragen om de gemeentelijke dienstverlening menselijk en toegankelijk te houden. Digitale diensten zijn zeer goed, maar wie niet digitaal uit de voeten kan, mag niet gediscrimineerd worden. We vragen ten slotte om de inspanningen voor digitale vorming en ondersteuning niet te beperken tot werkzoekenden, maar wel een brede ondersteuning te bieden aan onze inwoners

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *