Ontharden loont

Geplaatst door

Onze actie ‘Kontich Breekt Uit’ in 2021 ging op zoek naar nodeloze verhardingen in Kontich en Waarloos. De gemeente onderzocht al deze suggesties en nu is men bezig om ze effectief te ontharden. Als we samen ons dorp kunnen verduurzamen, moeten we dat ook doen.

Het dubbele deel van de Hondstraat en een zijde van het pleintje aan de Cornelis Marckxlaan zijn onthard. Het waren twee topsuggesties uit onze actie Kontich Breekt uit in 2021. Dank aan de medewerkers die dit uitvoerden.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *