Ook vanuit de oppositie kan je besturen

Geplaatst door

Leuk nieuws over onze gemeente. We staan op kop van het kampioenschap tegelwippen.

Aan de grond van dit succes ligt de actie ‘Kontich breekt uit’ die Dorpslijst Sander drie jaar geleden opstartte en die door het schepencollege en de technische diensten dankwaar werd aangegrepen om zelf alle suggesties voor ontharding te onderzoeken en dit jaar uit te voeren. De resultaten zijn ondermeer heel zichtbaar in de Biesaard, de Duffelsesteenweg en in de Kapelstraat.

Bedankt aan iedereen die al een bijdrage deed. Hopelijk komen nog meer inwoners los van de klinkers en maken ze een geveltuintje of halen ze verharding weg uit hun tuin.

Kontich leidt de dans in kampioenschap tegelwippen (Kontich) | Gazet van Antwerpen (gva.be)

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *