Lidar ziet u!

Geplaatst door

Lidar ziet u! Onze gemeente wil dit jaar 1.390.000 euro boetes opstrijken uit snelheidsovertredingen. Wie te snel rijdt in zone dertig of zone vijftig, krijgt een boete in de bus. Goed idee. Snelheid is gevaarlijk en het verkeersreglement mag gerespecteerd worden.

Van februari tot mei inde onze gemeente Kontich snelheidsboetes voor een bedrag van 234.000 euro. Dat zijn ongeveer 1000 boetes per maand. Om het vooropgestelde budget te halen, moet ze een tandje bijsteken en de komende maanden 2750 boetes per maand kunnen strikken. Nou zeg. Ik mag hopen dat de Kontichnaars sneller leren om hun snelheid aan te passen en veilig door het dorp te rijden.

Geef een reactie

Dorpslijst Sander staat klaar om al uw vragen te beantwoorden aangezien elke vraag in onze ogen een teken is van betrokkenheid bij onze gemeente. Wij vragen u wel om ons even de tijd te geven, maar als u een vraag stelt engageren wij ons om binnen de week te antwoorden.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *